Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 13 éves vagyok és nagyon ki...

13 éves vagyok és nagyon ki akarok olvasni egy könyv sorozatot. (több lent) Hogyan szerezzek rá pénzt?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nagyon ki akarok olvasni egy könyv sorozatot csak az a baj hogy nincs rá pénzem s anyum nem akarja megvenni nekem. Honnan szerezzek pénzt rá 3500 forint egy könyv. :c
2015. okt. 6. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Könytárrol hallottál már?
2015. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Romániába élek egy faluba s itt nincs könyvtár csak a városokba van s ott is románul vannak.
2015. okt. 6. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Elárulod, melyik sorozat?
2015. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írd meg privátban melyik ez a könyvsorozat és utána nézek neked hogy le lehet-e tölteni a netről.
2015. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia!Kérdezd a rokonaidat, ismerőseidet, barátaidat hátha megvan nekik.:)
2015. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem jött ki magyarul filmben csak könyvben egyébként az útvesztő 3 részétől akarom elolvasni mert az első 2 már megvan filmben.
2015. okt. 6. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
köszönőviszonyban sincs a film meg a könyv.
2015. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Könyv marha jó, eredetiben olvasd inkább. Sőt, angolul hangoskönyvként.
2015. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beírod a googlebe a címét meg utána írod, hogy pdf és figyeld a varázslatot. Egyébként ja, olvasd el az elejéről. Jó amerikai szokás szerint rúgtak egy jó nagyot a könyvbe meg még le is köpték.
2015. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!