Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenne felmondanom?

Érdemes lenne felmondanom?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Közigazgatásban dolgozom nettó 100.000,-Ft-ért. 35 km távolságra van a munkahelyem az otthonomtól. A munka sok, a közeg rossz, a fizetés kevés, az elvárás az egekben.


Pár év alatt kialakítottam 2 vállalkozást, ami már el tudna tartani, mert több a nettóm ezekből, mint a fizetésem. És ezt a két vállalkozást imádom csinálni.


Még otthon lakom, gyerek nincs.


2015. okt. 7. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Már holnap felmondanék! Nettó 100 ezer? Viccnek is rossz! Egy gyári munkás keres ennyit műszakpótlékokkal együtt.
2015. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jah és szakirányú diplomával (ÁJK) és nyelvvizsgával rendelkezem.


"Egy gyári munkás keres ennyit műszakpótlékokkal együtt."


Tudom. Gyárban dolgozó barátaim hüledeztek, hogy ők többet keresnek, mint én. Azt hitték, hogy 200 fölött keresek :) Jó is lenne...

2015. okt. 7. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Jogsid van? Mihez értesz? Konkrétan..
2015. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy röhej ez az ország, nem hogy sima gyári munkás keres éhbért, hanem sok cég is ennyit fizet pl. CNC forgácsolóknak, ami azért nem szalagmunka. És a legtöbb ilyen zsugori cég az mind magyar kkv, nem külföldi multi!

Ennyit a "mocskosmultikról". Meg a "Magyarország jobban teljesítésről".

Hülye aki ezt beveszi.

2015. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem mondtál még fel? Ez az igazi kérdés inkább.
2015. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jogsid van? Mihez értesz?


Jogsim van persze. Mihez értek? Hát egyrészt a napi 8 órás munkámhoz a közigben. Elég komoly munkát végzek. Másrészt értek ahhoz a 2 dologhoz, szakmához amiből 2 vállalkozást hoztam létre.


Azért nem mondtam még fel, mert a szüleim duruzsolnak a fülemben, hogy nincs jobb egy alkalmazotti állástól (még akkor sem ha az szar). Persze nem hagyom magam befolyásolni, de ez is hatott rám.


Sajnos most már egyébként lassan az a helyzet áll elő, hogy ez a köziges meló hátráltat, hiszen munka után már nincs sok időm és energiám a 2 vállalkozásommal foglalkozni és ez gátat szab(hat) a fejlődésemben.

Január 1-jével gondoltam felmondani, mert most már betelt a pohár nálam. De a kérdésemből is látszik, hogy még mindig bizonytalan vagyok.

2015. okt. 7. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem érdemes felmondanod,így több időd marad a vállalkozásaidat fejleszteni/bővíteni stb...

Viszont ha mindenképp ragaszkodsz 1 alkalmazotti álláshoz akkor pl kereshetsz egy másikat /részmunkaidőben akár./

2015. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

"Jogsid van? Mihez értesz?


Jogsim van persze. Mihez értek? Hát egyrészt a napi 8 órás munkámhoz a közigben. Elég komoly munkát végzek. Másrészt értek ahhoz a 2 dologhoz, szakmához amiből 2 vállalkozást hoztam létre. "



Túl sok eszed azért nincs, ez milyen válasz?

Mihez értesz? a melómhoz...

2015. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Túl sok eszed azért nincs, ez milyen válasz?

Mihez értesz? a melómhoz..."


Az lehet, hogy nincs sok eszem, de neked sem. Nem tűnt fel, hogy direkt nem írtam sehol sem, hogy konkrétan mit dolgozom és mik a vállalkozásaim? Csak körül írtam, mert nem akarok ennél többet mondani magamról.


Aki akar, az ennyi infóból is tud segíteni.

2015. okt. 7. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem? itt névtelen vagy teljesen, senki se tudja hogy ki vagy
2015. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!