Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik itt valaki gyorsétter...

Dolgozik itt valaki gyorsétteremben? Hogyan bírjátok a kizsákmányolást? Hogyan tudtok megélni a fizetésből?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Én ott dolgozok, szerintem teljesen jó. Jó a fizetés, nem szakadok meg, csak arra kell figyelnem hogy rugdossam rendesen a beosztottakat.
2015. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Igen!

Szeretem, ha havi nettó 200 000 ft-ért kizsákmányolnak!

2015. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bsxy válasza:

Jó nektek én havi nettó 40ezret keresek kemény fizikai munkával,ezért a bérért mindennap kell dolgoznom szombaton és vasárnap is szabadnap szabadság táppénz 5 éve ismeretlen előttem amióta itt dolgozom és 52éves fejjel már nem is merek ugrálni mert nem biztos hogy lenne másik állásom.Előtte a Megyeri híd építésénél jól kerestem volna

130méter magasan dolgoztam ha a fővállalkozó le ne lépett volna a melósok fizetésével így 160ezret buktam itt legalább minden hónapban megkapom a fizetésemet.

2015. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A 40.000-komoly?
2015. okt. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia! Én is gyors étterembe dolgoztam. Úgy vettek fel, hogy 12 órába leszek ott, de két nap meló, kettő pihenő. Ehhez képest napi 14-16 órákat húztam le, heti 6 nap. De volt olyan is, hogy 12 napot ugyan így végig húztam, utána nagy kegyesen kiadtak kettő pihenőt, azt is csak azért mert kiharcoltam, de ennek ellenére az egyiken berendeltek árut pakolni, mondván nincs ember. A tanulók meg karba tett kézzel bámultak rám. A fizum csak 90 volt. Nem a legjobb, de tudom, hogy vannak akik ennyit se kapnak és mégis csinálják mert nincs más. A lényeg, hogy váltottam. Az utolsó (szeptember) havi pénzem amit a felmondó papírokkal együtt kellett volna megkapnom azt mondták, hogy októberben küldik a többiek fizetésével egy időben. Amíg mindenki megkapta 5-én én nem kaptam meg. Bementem megkérdezni, hogy mi a helyzet, az üzlet vezető csak annyit mondott, hogy ezt a központ intézi, de fog telefonálni, hogy küldjék. Egy hét után se érkezett meg, ekkor más egyéb dolgok miatt ez betette a kaput. Majdnem rendőrséget hívtak rám, akkora balhét vertem ki, de megkaptam a pénzem. Amikor ide adták lesajnálóan meg kérdezték még, hogy na ezért kellett hisztizni?

De ez csak az én esetem, bár sok jót nem hallottam még róluk. Mármint a dolgozói részről, a főnöki pozíciók az más tészta.

2015. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Hogyan lehet megélni a kapott fizetésből? Hát először is a közüzemi számlákat ki kell fizetni, semmi hitelt nem szabad felvenni!!!! Se autóra, se luxuslakásra... Minden meglévő adósságot HAGYNI KELL A P.CSÁBA BEDŐLNI!!! és újrakezdeni!!!

A hitelt úgy sem tudod visszafizetni mert hamarabb megdöglesz. Így lettek a kondiciók meghatározva.

2015. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ugyebar azok a kondiciok a hitel felvetelekor is ismertek voltak. Mas dolog, hogy nem olvastad el es gondoltad at, egyszerubb a bankra kenni.
2015. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, érdekes, azon senki nem sír, amikor egy csomó pénzzel megdobja a bank, széles mosollyal fogadja el. De amikor vissza kell fizetni, akkor köcsög a bank, és rosszak a kondíciók.
2015. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mandy1408 válasza:

2-es és 5-ös: ti hol dolgoztok?

Előbbinél az érdekelne, hol van ekkora kánaán, utóbbinál hogy hova ne menjek soha semmi szín alatt.

2015. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!