Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok az olyan álláshi...

Mit gondoltok az olyan álláshirdetésről ahol semmi sem lehet megtudni a munkaadóról? Én nem szívesen küldöm el így az önéletrajzomat az összes adatommal.

Figyelt kérdés
Van egy ilyen állásportál ahol nem kell a munkaadónak megadni semmilyen elérhetőséget, nevet stb, csak az álláskeresőnek kell beküldeni az önéletrajzot. Itt már kétszer is találtam nagyon szimpatikus hirdetést, de az valahogy nagyon zavar hogy én minden adatomat adjam meg miközben a másik félről semmit nem tudok. Nem is küldtem be egyelőre a jelentkezésemet. Másnak nem zavaró az ilyesmi?
2015. okt. 12. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Emailben nem küldenék el így önéletrajzot. Komolyabb állásportálokon meg általában regisztrálniuk kell a munkaadóknak is ahhoz, hogy önéletrajzokhoz hozzáférjenek.

Önéletrajzban sem kell minden adatot megadni, lakcímet például csak kerület szintig írok bele. Telefonszám meg email van benne, de azzal meg úgyis kitörölhetik.

2015. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyen helyre semmit küldeni, de ha nem vagy olyan helyzetben, hogy válogass, akkor gondolom kicsit más a helyzet.
2015. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy még csak e-amil cím sincs, csak az oldalon keresztül lehet elküldeni a jelentkezést. Fura. Nem szívesen küldök telefonszámot se.
2015. okt. 12. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem jelentkezem ilyen sunyi görényekhez, akik ingyenes webmail cím vagy vmilyen jelige mögé bújnak. És másokat is arra szoktam biztatni, hogy ignorálják az ilyen hirdetéseket, és akkor majd szép lassan megszűnnek.
2015. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!