Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 45 éves férfi részére milyen...

45 éves férfi részére milyen támogatott felnőttképzések elérhetőek?

Figyelt kérdés
Egyszer (2007) már részt vettem ilyenen, azzal a képzettséggel viszont nem boldogultam. Szeretnék (ha egyáltalán létezik ilyen ma) azért a minimálbér felett keresni - legalább valamivel... :(
2015. okt. 12. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

menj be a munkaügyi központba ott vannak tanfolyamok és még pénzt is kapsz érte. Leginkább férfi munkák szoktak lenni, tehát előnyben is vagy mint a nők. Tök mindegy hány éves vagy. Jelentkezel, lesz egy válogató ahová el kell menned, ha vidéki vagy akkor kifizetik az utazásodat. Tesztet kell majd írni és fognak hívni ha bekerültél. Ha nem, akkor nem, akkor megpróbálsz egy másikat. Folyamatosan indulnak ilyen tanfolyamok, érdemes őket figyelni, de előbb mindenképp regisztrálj a munkaügyi központba.

Ha viszont elvégeztél egyet és mégsem jó akkor a képzési idő kétszeresét kell megvárnod, hogy részt vehess másikon. Pl ha egyéves a képzés, akkor két évig nem jelentkezhetsz tanfolyamra.

Ha elkezdted de közben abbahagyod, keményen vissza kell fizetned, viszont ha bemutatsz egy munkaszerződést, akkor nem kell. Irány a munkaügyi és sok sikert.

2015. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok, általában a legtöbb ilyen szakmához elég a 8 általános, de vannak olyanok ahová érettségi kell. Nem tudom mi a végzettséged.

Szoktak lenni nyelvtanfolyamok is.

2015. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!
2015. okt. 15. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
szivesen
2015. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!