Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitöl van hogy a hasam alsó...

Mitöl van hogy a hasam alsó részére sokkal több zsír rakódott mint a testem más részeire? És mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 18 éves vagyok 185cm 74kg, igen tudom hogy ez nem sok de mivel a zsirréteg a hasam alsóbb részeire rakódott ezért elég aránytalanul néz ki... Mit tudok tenni ellene? Persze tudom hogy nincs olyan zsirégetés, hogy csak onnan, de valamit hátha tudtok segíteni.

2014. okt. 16. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hullahopp karikázz naponta, nekem bevált a pocakra, de tornázhatsz is, csináld ezeket:

[link]

2014. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek a gyakorlatok is segíthetnek:

http://www.youtube.com/watch?v=w5YfotRJ5sk

2014. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz olyan nagy zsír réteg nem rakódhatott le .
2014. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is annyira sok, de kézzel fogható és eltüntetésre szorul :D
2014. okt. 18. 15:24
 5/5 pityu96 válasza:
Lábemelés plussz helyes diéta meg helyes kardio edzés segíthet. Persze a diéta nem egyenlő a fogyókúrával . Fontos a magas fehérje és kevés szénhidrát bevitel.
2015. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!