Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az éttermekben/étkezdékben...

Az éttermekben/étkezdékben dolgozó embereknek ingyen van a kaja általában? Pl. Szakácsoknak, konyhai dolgozóknak.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy megpróbálok majd a Don Pepébe jelentkezni, mert állítólag vesznek fel pizzakészítőket. Nem kell hozzá semmilyen szakács múlt, simán betanítanak.


Akik ilyen helyeken dolgoznak, pláne ha csinálják is az ételt, azok elvileg hazavihetik, ami megmarad, nem?


2015. okt. 12. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ahol én voltam ott ingyen kaja volt, lehetséges, hogy helyfüggő
2015. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ahol nincs ingyen, ott megoldja a személyzet, hogy mégis az legyen ;)
2015. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
legtöbb helyen nincs
2015. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is volt kaja, mondjuk én futár voltam egy pizzériában, de értelemszerűen a szakácsoknak is járt. van, amikor csináltak egy 60 centis pizzát, ha épp könnyű munkával meg akarták úszni, de egyébként futároknál úgy volt, hogyha egésznapos voltam, akkor 2 pizzát kérhettem, ha délutános, akkor 1 járt.
2015. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!