Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Év végén otthagyom az iskolát...

Év végén otthagyom az iskolát mert 18leszek hova menjek dolgozni? Meki, kfc, stb vagy betanított munkás, operátor, szallagmunka?

Figyelt kérdés

vagy más munkakör ahova 8elemi kell?

most vagyok 10es pincér jó jó tudjuk ha már eljutottál idáig be kéne fejezni stb

de nem tudok semmit nem tanulunk semmit mivel ugymond gyenge gyüjtő getto iskolába jártam villág életembe

szóval az 51%ot nem érem el a 2ért

megfelel a havi 80-90ezres fizu szóval elöre is köszi



2015. okt. 14. 14:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért győzködi mindenki. Süt róla, hogy, semmirekellő...
2015. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress másik iskolát. Van azért ahol van még minőségi tanítás. Persze egy kicsit a te hozzáállásodon is el kéne gondolkodni.
2015. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Oh az jo ha pesti gyerek vagy kerdezo,ott tuti lesz eleg helyed meg a jarda szigeteken nyaralni a jovobe...
2015. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Te nem a földet túró, a haszonnövényekhez/állatokhoz értő paraszt vagy, hanem pesti aszfaltparaszt.

Ebből a szemszögből nem is kell tovább tanulnod, jól teszed, ha otthagyod az iskolát. Nincs szükséged rá, hiszen a tanárok nem tudnak tanítani, nálad pedig nincs hely, ami befogadná az új ismereteket.

A cégek tárt karokkal várnak - ha még nincs udvarosuk.

2015. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Érettségizni estin és levelezőn is lehet, ott nem sokat találkozol tanárral, ha egy gyengébb iskolába mész simán megvan és az mégiscsak több papír, gyárba is előbb vesznek fel.


2. Keress olyan szakmát ami 8 általános után tanulható és érdekel.

De: idióta tanár mindenhol van, a gyakorlatokon meg mindegy mit tanulsz, a szívatós feladatokat simán odaadják. Én egyetemi gyakorlaton irodát takarítottam meg kávét főztem, szakmai feladat 0, de legalább aláírtak - igen, gyakoroltam a különböző kávégépek működését. :D

Barátnőm recepciósnak tanult, ők ugyanúgy vakarták a szart és húzták az összehányt ágyat délutánonként, amikor már elment a takarítónő.

Kis helyeken még nem tanuló recepciósként is meg kell csinálni.

2015. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta? a te korodban én is igy voltam, csak fehérváron, otthagytam, estin leérettségiztem meg szereztem 2 szakmát, mikor már felnőtt voltam, igy sajnos 28 éves koromra lett olyan munkám, amivel már normálisan kereshetek, de legalább mostmá elvagyok :D havi 220 bol
2016. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!