Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeptember 30. -án megszűnt a...

Szeptember 30. -án megszűnt a munkaviszonyom. Viszont az Erzsébet utalvány jár még arra hónapra?

Figyelt kérdés
A fizetést tizedike körül kaptuk meg, az utalványt mindig kicsit később.A leutólsó (szeptemberi) bérpapíromon az Erzsébet utalvány is szerepel a járandóságaim között, de még nem vettem fel.Erre az utolsó hónapra elég magas fizetést kaptam ez előzőekhez képest, de gondolom, nem pénzösszegre cserélték a "bözsit" ?Az utolsó adag utalványt is meg kellene kapnom gondolom, mivel az elvileg jár, akkor is ha már nem kell bejárnom dolgozni, így van?Érdemes ezért felhívni őket? Vagy lehet hogy csak besétálok hó vége felé és elkérem?
2015. okt. 14. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a kilépőpapírjaimmal együtt vettem át. Azokat már megkaptad?
2015. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felhívod, és bemész, mert jár szeptemberre.
2015. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kilépő papírjaim megkaptam, postán küldték.azok rendben vannak.
2015. okt. 14. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
jár
2015. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!