Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka való nekem?

Milyen munka való nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami olyan munkát ahol irodában dolgozhatok,számítógéppel,prezentációkat készíteni,tárgyalásokra járni,öltönyben,stb. Megköszönném ha tudnátok írni munkákat,és mit kell hozzá elvégezni.


Értelmes válaszokat,köszönöm!



2015. okt. 16. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Lefordítom neked a kérdést, hogy lásd miért nem lehet rá válaszolni:


Milyen étel való nekem? Szeretnék szép tanyérból enni, ezüst étkészletet használni, és utána selyemszalvétával megtörölni a számat? Leírnátok ehhez az ételhez a receptet?


Te erre mit válaszolnál?

2015. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan,mert az enyémre lehet példákat írni.
2015. okt. 17. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Az enyémre is, pl. pörkölt. Nem akarlak megbántani, de ha ennyire nincs absztrakciós képességed, akkor nem neked való az "irodai munka". Az üzleti életben százával vannak az ilyen analógiák, ezeket egyből látni kell.


Matematikából, fizikából hanyas vagy?

2015. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miert nem irtad, hogy egyszeruen csak jol akarsz keresni és mindezt nem fizikai munkaval?


Nagyon sok fajta ilyen munka van de neked kell tudnod mi erdekel. Az ezüst étkészletes példa nagyon is ide valo volt.

2015. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy minek tanuljak. Ezért szerettem volna ha írnak példákat,legalább ha már tanulok valaminek fizessék is meg
2015. okt. 17. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!