Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lenne érdemes tanulni?

Mit lenne érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Van egy érettségim, tavaly beiratkoztam egy 2éves okj-s villanyszerelő képzésre, mert hiányszakma és keresett. De az iskolába tavaly gyakorlaton szart se tanultunk, kihelyeztek minket ebben az évben külső gyakorlatra, ahol szintén semmit nem csinálunk, bemegyünk bent vagyunk 3-4 órát és hazamehetünk vannak napok mikor be se kell menni. Meg lesz a szakmám, akkor egyenlő lesz egy WC papírral, mert nem fogok tudni benne elhelyezkedni, és eltoltam rá 2 évet, amit más szakképzésbe is tudtam volna kamatoztatni. Nem tudom, hogy ezek után, majd hogyan tovább.
2015. okt. 18. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben felkeresnék egy jó hírű villanyszerelőt, és kérném, hogy gyakornok lehessek nála. Pár hónap alatt el tudod sajátítani a gyakorlatot ha ügyes vagy, utána pedig lehetsz szabadúszó.


De egy céghez is elmehetsz ugyanígy, ha az jobban érdekel.


Miért hagynád kárbaveszni a belefektetett időt és energiát?

2015. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja. Akár ingyen is megérné bevállalni a gyakornokoskodást, ha lenne erre lehetőség.


Nálunk céges szinten ha kihívjuk a villanyszerelőt, csak a kiszállási díja 5 rugó, múltkor bekötött 2 konnektort+kicserélt 2 neont, és kiszámlázott 45e-et 2 órás munkáért.

2015. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!