Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógytornász szak elvégzése...

Gyógytornász szak elvégzése után mennyire nehéz állást találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyógytornász lenni mert vonzz az hogy másokon segítsek,de sajnos a szüleim nagyon ellene vannak. Szerintük ezzel a végzettséggel nem fogok munkát találni vagy ha találok is munkát akkor is nagyon keveset fogok keresni és abból nem lehet megélni. A fő kérdésem az lenne hogy mennyire nehéz munkát találni (akár külföldön is) és hogy kb. mennyi fizetésre számíthatnék.

Főleg olyan emberek válaszát várnám akiknek nem voltak ismerősei (vagyis nem protekcióval szerzett állást) ebben a szakmában és nemrég végeztek.

a válaszokat előre is köszönöm :)



2015. okt. 18. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön, ha a suli közben megtanulod a szaknyelvet, tárt karokkal várnak.


Magyarországon is viszonylag könnyű az elhelyezkedés ezzel a végzettséggel, viszont nem igazán fizetik meg.


Habár ha ügyes vagy és folyamatosan képzed magad, illetve építed a kapcsolataidat az egyetemen, akkor bekerülhetsz magánvállalkozásokhoz, amik viszont jól fizetnek.


A Dévény-féle babatorna például nagyon népszerű, ezt az irányt érdemes fontolóra venni, külföldön és otthon is keresett lennél vele.

2015. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mi a fene ***** válasza:
Offolom az elsőt !azt viszont gondold át, a beteg emberekkel szeretsz-e foglalkozni, nyűgösek néha hálátlanok-morálisan értem- és bizony szagok is vannak. Ha nagyon szeretnéd, ragaszkodj az elképzelésedhez.Átképzésre mindig van lehetőség, és az eü.ben mindig lesz munka külföldön is, de jó lenne ha maradnál !
2015. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Az idősebb,kelletlenebb és néha szagos emberekkel nincsen különösebb bajom mert elég toleráns és megértő személyiségű vagyok a családom és barátaim szerint és alapból az orvosira készültem volna (ahol lehet több szagot kellene elviselni) de rájöttem hogy az nem nekem való.

Meg nyugtat hogy azt írtátok találok majd ezzel munkát :) a pénz engem különösebben nem motivál mert ha már annyi pénzt össze tudok szedni hogy megéljek akkor én már boldog leszek :)

várok még több véleményt vagy hozzászólást :)

2015. okt. 19. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

gyógytornászokkal, edzőkkel dunát lehet rekeszteni az egész világon.

Sok sportoló próbál ebből megélni a pályafutása közben, után.

Mire van lehetőséged anyagilag, tehetségileg, a lakóhelyeden mik a lehetőségek?

Szerintem lány vagy.

A legjobb, ha orvos, mérnök esetleg könyvelő lennél.

A többi diploma elég rizikós.

Sportolj valamit, amitől jó fizikumod lesz, trx, street workout, hogy egészséges maradj, tanulj angolul, aztán menj egy óceánjáróra 1évet.

Ha talpra esett vagy boldogabb leszel külföldön fizikai munkásként.

Boldogabb leszel, mint

2015. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!