Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A sok Steve Jobs fan szerintet...

A sok Steve Jobs fan szerintetek hogyan reagálná le, ha egy Steve Jobs stilusu ember lenne a fönökük?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok apple fan, de sajnos egy ilyen ember a fönököm.


Tehát egy olyan ember, aki 32 évesen már egy nagy állami cég vezérigazgatója volt, pedig 20 évesen még a zsákokat cipelte segédmunkásként.


Ráadásul ezt a karriert a szocializmusban futotta be, nem a nagy liberális nyugaton. Ráadásul politikán kivüliként.


És hát tényleg pont olyan szemét, ordibálós, emberek megalázásában eszközeiben nem válogató ember, mint a steve jobs, de nyilván nem csak a szorakozásért csinálja ezt, hanem azért, hogy a dolgok jobban menjenek.


Bár mondjuk kb utolsó évtizedét tapossa, mert öreg, ugyhogy nem sok célja lehet, na de csakazértis ekciroztatja a népet, pereskedik, embereket ki nem fizet (akiket igen, azokat is gyengén) és társai.


Szerintetek el tudná viselni egy agymosott apple fan, hogy elvárják tőle is a 200as IQ-t és ha nincs meg akkor ordibálnak vele és hasonlók?


2015. okt. 20. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem Steve Jobs jellegű főnök. Jobs egy valódi zseni volt, emellé megalomán és képtelen volt elviselni a sajátjától eltérő véleményt.


A te főnököd csak simán egy megalomán kretén. Nem csak azért, mert a szocializmusban lehetetlen volt állami cégnél nemhogy vezérigazgatói, de bármilyen magas pozíciót betölteni politikai kapcsolatok nélkül, hanem azért is, mert ha jól értem direkt szemét. Jobsnak mindig célja volt azzal, hogy szemét.


De visszatérve a kérdésre, mindenki utál egy ilyen főnököt, ha apple fan ha nem.

2015. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!