Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan allasportal, ahol...

Van olyan allasportal, ahol budapesti munkahelyek kozul valogathatok fizetes alapjan rendezve?

Figyelt kérdés
Mint pl itt: [link] Ie/Software-Engineer-Jobs (bal oldalt az utolso rendezesi kategoria)

2015. okt. 20. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a profession.hu -n is tudsz így keresni, csak nálunk nem divat megadni a fizetési sávokat. Szóval a sokezer hirdetés közül olyan 10-15 darabot fog kilistázni jó esetben.
2015. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ah elfelejtettem h van glassdoor, es egy csomo informacio van budpestrol :) Koszi a valaszt [link]
2015. okt. 20. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos nem kötelező megadni egy minimumot sem, amikor feladják a hirdetést, úgyhogy 90%-uk ezt ki is hagyja.

Pedig elég sok időt tudna spórolni az ember azzal, hogy olyan helyre nem jelenkezik, ahol biztos nem tudják megfizetni.


Glassdoor-nál multikról van infó, de sajnos csak 1-2 embertől.

2015. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt az oldalt én nem ismertem, meg tudjátok mondani, hogy bruttó vagy nettó összegek vannak-e fent? Köszönöm
2015. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!