Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Morgan Stanley-nél hogyan...

A Morgan Stanley-nél hogyan zajlik a korábbi munkahelyek ellenőrzése? Melyik cég végzi?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2015. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején mondta nekem a HR-es, de már elfelejtettem. A lényeg, hogy csak azt a tényt ellenőrzik, hogy az adott időben ott dolgoztál-e vagy sem, ill. hogy a végzettségedet valóban a CV-n megjelölt intézménynél a megadott időban, a megadott szakon stb. szerezted-e. Ezen kívül erkölcsit kérnek. Elég fura, régebben ebből semmit nem csináltak, csak elkérték a diplomát. A fizetésedet, a munkakörödet stb. nem fogják ellenőrizni.
2015. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én előző két főnökemt felhívták, de csak azt ellenőrizték, hogy valóban ott dolgoztam-e és, hogy azt csináltam-e ami a CV-ben volt.
2021. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!