Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » CRA állásokra nehéz bekerülni...

CRA állásokra nehéz bekerülni gyógyszerészként?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata írjon. 6 év gyógyszeripari (minőségbiztosítás) után most elkezdett érdekelni ez a terület, de még nem mertem jelentkezni. Igazából nem is láttam olyan állást, ahol kezdőt keresnek, mindenhová kell tapasztalat. De akkor hogyan lehet elkezdeni? Tanfolyamot érdekes végezni?

2015. okt. 27. 15:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi érdemest akartam írni. :)
2015. okt. 27. 15:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, tanfolyammal érdemes belevágni, kb. 500.000 Ft egy ilyen tanfolyam elvégzése, a komolyabb tanfolyamok 4-8 hónapig tartanak, e közben tudsz tapasztalatot is szerezni, illetve néhány képzési helyen automatikusan felajánlhatnak neked lehetőséged egy kórházban, ahol szerezhetsz gyakorlatot.

Szerintem a sima gytk-s diploma ez esetben nem sokat ér, mivel ott nem a monitori feladatokra képeznek ki elsősorban, ehhez speciális tanfolyam elvégzése szükséges. A fizetés utána nagyon versenyképes, a senior-ok (10 éves munkatapasztalat) akár 2 Milliót is kereshetnek havonta... De a pályakezdők bére sem rossz. :)

2017. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!