Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » DPD, DHL, GLS és egyéb nem...

DPD, DHL, GLS és egyéb nem "saját autós" futárok! Ti hogy kerültetek be a munkahelyetekre? Meg vagytok elégedve vele? B-s jogsi elég hozzá?

Figyelt kérdés

Ez lenne az álommunkahely számomra. Mondják, hogy állítólag nagyon pörgős és néha stresszes meló, de mivel imádok vezetni, kocsival jönni-menni, így nagyon szeretném ezt csinálni. Az is vonzó benne, hogy céges autót adnak.


Akik ilyen helyeken dolgoztok, légyszi, írjatok már pár sort a munkátokról. A keresetetek nem érdekel, mert kb. van tippem, mennyit lehet keresni és nem is akarok más zsebében turkálni. Az érdekel, hogy maga a munkátok milyen, szeretitek-e csinálni és a legfontosabb az lenne, hogy hogy kerültetek oda be, nehezen vettek-e fel, stb. Állítólag nehéz ilyen helyekre bekerülni.


Várok minél több választ!!!!



2015. okt. 27. 15:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Na, ezek szerint ennyire nehéz bekerülni, hogy senki sem dolgozik itt. :D
2015. okt. 30. 11:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a "céges autó" az nem saját használatra van? Reggel felveszed a depóból, este meg leadod...:)
2015. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam... Valószínűleg nem azzal fogok elmenni a teszkóba bevásárolni, csak kizárólag dolgozok vele. Azt, hogy jó a céges autó, úgy értettem, hogy pizzát/csomagot szállítani nyilván sokkal jobb egy olyan autóval, ami nem az enyém, mert annak lehet bátran taposni, nem kell félteni. Persze tudom, nem illik összetörni nyilván, de ha napi több 100 km megtétele után kopnak benne az alkatrészek, cseppet sem fáj érte a szívem, mintha a saját autómat használnám mondjuk pizzaszállításra.


Szóval nem azt találom jónak benne, hogy a magándolgaimat is azzal intézem, hanem azt, hogy nem a saját kocsimat gyilkolom munka közben.



Viszont azt látom, hogy továbbra is gyakorlatilag lehetetlen ide bekerülni, mert a kérdésemre válasz nem jött...

2015. dec. 5. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen ez engem is érdekelne, meg hogy van e holt idő amikor a bázison kell szarakodni, esetleg kell-e rakodni?


Meg mennyi a munkaidő

2015. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

napi 12-14 órát nyomnak,úgyhogy csoda lenne,ha utána feljönnének gyakorizni.

a b-s jogsi elég hozzá,de kell 3.5 tonnás kisteher rutin.

állás hirdetést a felsorolt cégekhez még az életben nem láttam,úgyhogy kihalással,vagy ismerőssel lehet bejutni a legtöbb esetben.

egyébként tényleg nem lenne ez rossz meló,mert változatos érdekes,nem állnak a fejed felett,de 12-14 órázni éveken keresztül az sok.

főleg ha van gyereked,nőd,életed.

az ultra tuti ebben a szakmában a magyar posta futár.

8 órás,állami cég,emberi jogok és méltóság,de oda bejutni embert még nem hallottam,úgyhogy az tényleg kihalásos.

2016. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!