Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy bizonyítható egy betegáll...

Hogy bizonyítható egy betegállományos papír átadási kísérlete? Az a kérdés mi van akkor ha a cég nem fogadja el a papírt majd később azt mondja nem is adtam át.

Figyelt kérdés

Mocsok hazai kkv magyar tulajjal. Betegállomány az nincs, azt a cég nem fizeti hiába is hozna bárki papírt, nem fogadják el, el se hajlandóak venni.

Feldobtam volna a céget a TB-nél de hoppá! Felhívták a figyelmem egy dologra. Ha vizsgálat lesz az ügyből akkor a cég állíthatja azt én nem is akartam átadni a betegáll papírt, tehát szó sincs arról hogy ők ne vennék át-helyette az van hogy én nem adtam oda!

Kérdésem: hogyan bizonyíthatom hogy én a főnöknek vagy mb helyettesének átadtam volna de fizikai értelemben nem veszik át? A papírt mégse tehetem le az ablakpárkányra, annak X ember kezébe kerülni kell. És ha nem veszi át:

Akkor feljelentés-de hogy bizonyítok? Mi van ha azt mondják nem is akartam átadni semmit?

A többi dolgozó mint tanú: Szóba se jöhet. Be vannak rezelve a főnöktől egyik se merne mellettem tanúskodni.

Rejtett hang és képfelvétel? Bűncselekmény természetes személyről annak előzetes engedélye nélkül av felvételt készíteni.

De akkor mi marad?


2015. okt. 28. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

tértivevényes ajánlott levél

amúgy nekik van bizonyítási kötelezettségük, nem neked

2015. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!