Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a reális bérigény...

Mennyi lehet a reális bérigényem pénzügyi területen pályakezdőként?

Figyelt kérdés
Harmadéves gazdaságinformatikus vagyok (pénzügy mesterrel tervezem kiegészíteni), mire diplomázom lesz közel 3 év gyakorlatom belső pénzügyi ellenőrként. Hasonló pozícióban teljes állásban mennyi lehet a reális bérigényem? Két idegen nyelvet beszélek (német, angol).
2015. okt. 31. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ hol és mit, kb. bruttó 350 ezret kérnék a helyedben.
2015. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akár banknál, akár multinál afféle pénzügyi menedzseri pozícióban tudnám elképzelni magam. Elég extrovertált vagyok, meg megvannak a vezetői, szervezői készségeim így nem feltétlen tudnék aktakukaci állásban kiteljesedni. A 350 bruttó nekem is barátságosan hangzik, de pl nálunk cégnél tapasztalattal rendelkező kontrollingest bruttó 290-ért vettek fel. Én azért azt kicsit keveslem.
2015. okt. 31. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Én még a 350 bruttóra is rángatnám a szemöldököm.

Nálunk a frissdiplomás pénzügyesek jöttek 300 br.-ért. Egy év után át is mentek a cégtől +50%-ért 1 év tapasztalattal.

Én is 300 br.-ával kedztem kicsit több, mint 2 éve, most 520-on vagyok.

2015. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Friss diplomásként a bruttó 350 szerintem is reális, a 290e egy tapasztalt kontrollernek nevetségesen kevés, senior poziban a bruttó 500-700e a reális. Menedzseri pozira ez a tapasztalat keves lesz, arra még várnod kell pár évet.
2015. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Jó hogy nem milliókkal dobálóztok itt, HEHEHE!

:-)

2015. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igen, a menedzseri pozíció a cél, de tudom hogy ahhoz még némi tapasztalatot illene felhalmoznom :))
2015. nov. 1. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5


Azért egy br. 300e-s fizetés (ami ugye nettó 200 körül van) igen messze van a "millióktól"...

2015. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!