Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő iskolatitkár...

Pályakezdő iskolatitkár egyetemi végzettséggel nem állami fenntartású iskolánál mennyit kereshet?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom az MSC-t már nem veszik figyelembe, csak a BSC-t, de lehet azt se.

2015. nov. 1. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100-nál többet szerintem semmiképp.
2015. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20+kupak
2015. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jajj ezt nem ide bocsánat!
2015. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nem állami iskolákban sokkal többet adnának mint az államiban, anno államiban diplomával a garantált minimálbért kerestem, a diplomám nem számították be.

Ha azt veszem, hogy magánkórházban hasonló tevékenységért mint amit most végzek - garantált minimálos közalkalmazottként (már nem vagyok iskolatitkár) 100+cafetéria+utazási támogatást adtak volna úgy gondolom, hogy egy magániskola is kb. ennyit ad, de függ attól is milyen iskoláról van szó, magániskolából is van gazdagabb-szegényebb, ők döntik el, mit adnak. De szerintem is a 100-at nem nagyon fogod túllépni.

2015. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!