Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a feladata egy biztonsági...

Mi a feladata egy biztonsági őrnek?

Figyelt kérdés
nyilván attól is függ hol dolgozik. de nézzük azokat az őröket,akik élelmiszer és egyéb üzletekben dolgoznak. van nekik feladatok azon kívül,hogy sétálgatnak? én gyakran látom,hogy polcokra söröket raknak ki,kosarakat viszik helyükre,gondolom ilyenek a feladatok,de van más is? vagy mondjuk ruha boltban kell valamit csinálniuk?
2015. nov. 3. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy feladatuk a kosarakat rakosgatni, de szerintem örömmel csinálják, mert addig is történik valami. Halál unalmas lehet nyolc órán át sétálgatni egy boltban. Árufeltöltést szerintem nem végezhetnek.
2015. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Élelmiszerboltban, amit én szoktam látni, az annyi, hogy támasztja azőr az elpakolópultot, visszaraja a kosarakat és ha valakinek becsippan a cucca, azt megnézi, Így kb. ennyi, olyan halálra unott arccal vannak ott minden egyes nap, hogy na...

Irodaházban,, akit ismertem éjjeles biztonsági őr, kb. tévézett egész éjjel, végigjárta egyszer az épületet, hogy be van-e minden ajtó kulcsra zárva és kb. ennyi.

2015. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!