Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy Brand...

Mennyit keres egy Brand menedzser ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
cégfüggő. luxusmárkáknál több milliót
2015. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nem luxusmárka ? Mennyit kb ?
2015. nov. 6. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Marika és Józsika Bt-t brand menedzseled, vagy valamilyen nagyobb márkát...


Marika és Józsikánál örülj, ha a minimálbért megkapod és bejelentenek egy normális cégnél releváns tapasztalattal 800 ezer - 2 millió bruttó.


Ha lenne tapasztalatod, akkor nyilván nem itt kérdeznél, szóval szerintem minimálbér.

2015. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ! Nincsen tapasztalatom bevallom,de nem is azért kérdeztem mert az akarok lenni ! Az egyik távoli ismerősöm az is ,hogy nézne már ki ,hogy ha megkérdezném hé haver mennyit keresel ?!? Gondoltam én,hogy nem kis pénzért csak biztosra akartam menni hát ez van
2015. nov. 6. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen meghatározhatatlan. Ha egy nagy FMCG cég, mint mondjuk a Nestlé vagy a P&G felsővezetésében van ilyen pozíció, akkor a határ a csillagos ég, ha meg a Józsi&Józsi Kft.-nél porszívóügynök, akkor max. kapott egy leharcolt Ford Focus-t, hogy azzal kilincseljen, meg mellé elrak 120-at, annak is a felét zsebbe.
2015. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak a cég méretétől függ, hanem attól is hogy te korábban mit csináltál, mennyi tapasztalatod van és hogyan tudod eladni magad. Az ilyen melóknál ennek hatalmas jelentősége van, így a fizetés is kb meghatározhatatlan. A bónuszokról és egyéb juttatásokról nem is beszélve. Annyi sejthető, hogy egy 5-10 éve sikeres brand manager egy nagynevű multinál nem 500 ezer nettóból tengődik havonta.
2015. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!