Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres (Magyarországon)...

Mennyit keres (Magyarországon) egy kereskedelmi szakmenedzser és mennyit keres egy kis- és középvállalkozási menedzser? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Ilyen irányban szeretnék továbbtanulni, de még nem vagyok tisztában a keresettel...

2011. nov. 5. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Egy közepes méretű cégnél vagyok kereskedelmi manager, 250ezer forint a nettóm. Egy barátnőm férje ugyanezért multinál félmilliót kap. Arról viszont ne álmodj, hogy ilyen pozíciókba bekerülhetsz ilyen elnevezésű végzettséggel! Ezek gagyi szakok, nem mész velük semmire. Ha vezető pozíciót akarsz, menj közgazdasági vagy műszaki egyetemre!
2011. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Katoonene ***** válasza:

Ha jól értem, akkor OKJ-s képzésre adnád a fejedet?


Sajna előttem hozzászólónak igaza van, ha nincs baromi erős kapcsolati tőkéd, diploma szinte az egyetlen járható út.. a fizetés pedig szerintem így meghatározhatatlan, bár aki ebben az "iparban" dolgozik, tud példákat mondani. De befutottként biztos 150-től kezdődik

2011. nov. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!