Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek és tapasztal...

Mi a véleményetek és tapasztalatotok az utalványokról és a Puebla Plusról?

Figyelt kérdés
pl.: a főnököm utalvánnyal fizetné a bérem egy részét, ami nekem szimpatikus, de nem tudom, hogy tényleg jó-e

2015. nov. 8. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a főnököd ilyet törvényesen nem tehet
2015. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmivel próbálkozna a munkaadóm, kiröhögném. Mi van, ha olyan helyen akarsz vásárolni valamit, ahol az edott utalványt nem fogadják el?

Utalványokat tudtommal kiegészítésként szoktak adni extra juttatásként, nem a bér helyett.

2015. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem mellesleg ezeket az utalványokat jelenleg sehol nem fogadják el
2015. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy szinte biztos, hogy illegális.
2015. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint a munkavállaló részéről ilyet csinálni.
2015. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Akkor lehet félreértettem és pluszban akarja adni? Állítólag itt kérhetek kategóriánként is akár, mert rengeteg típus van és a többinél nincs ilyen. Hogy érted, hogy nem fogadják el?
2015. nov. 8. 18:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy bemész a boltba, azt mondod, hogy "Puebla Plus akármivel szeretnék fizetni", erre a pénztáros azt válaszolja, hogy "Játékpénzt nem fogadunk el".
2015. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a honlapjukon egyetlen elfogadóhely sincs feltüntetve, bár állítólag van 3000, emellett soha nem láttam kiírva boltokban, hogy ilyen utalványt elfogadnának, sőt honlapról az sem derül ki, milyen jellegűek az utalványaik...bár állítólak a puebla volt az eredeti nevük, aminek a honlapja még mindig él
2015. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akár plusszba adja akár nem, teljesen mindegy, mert nem tudod hol beváltani.
2015. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"2014. június 27-től felfüggesztjük a PUEBLA utalványok elfogadását!" no comment
2015. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!