Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 650 forintos órabér szerinte...

A 650 forintos órabér szerintetek is kiemelt bérezés 3 műszak mellett?

Figyelt kérdés
Egy munkaerő közvetítő cég keres ezzel a szöveggel betanított munkásokat, ők 50 ezer forintot kapnak hogyha valaki a cégnél marad 3 hónapig így nekik ez nyilván kiemelt bérezés 5 percnyi munkáért, de a gyárban robotoló embernek nem az szerintem. Már lassan a minimálbér is kiemelt bérezés, de mihez hasonlítják, a közmunkához?
2015. nov. 9. 07:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdésem nem troll bekérdezés volt, csupán említettétek hogy ma már semmit nem jelent az, ha odaírják hogy versenyképes juttatást ajánl a munkaadó, ami a 650 forintos órabérre is ráerőltethető. Ennek a kapcsán kérdeztem meg, hogy akkor mit írnak a nagy fizetésre ha nem versenyképeset, mert én találkoztam olyannal, hogy a 400.000-re is versenyképeset mondtak.
2015. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem erted... a 400 is lehet versenykepes, vagy kiemelt.
2015. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A versenyképes semmi mást nem jelent, mint hogy fizetnek annyit, hogy arra a pozícióra jó eséllyel találjanak embert. Van, ahol havi bruttó 98k, máshol meg havi 9,8 millió plusz negyedéves bónuszok meg saját sofőr.
2015. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!