Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kerhetek egy kis segitseget?

Kerhetek egy kis segitseget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kerdesem az lenne mennyire megterhelo a benzinkutas munka?

Meg lehet szokni?

Sok mindent kell csinalni? szerintetek erdemes elvallalni ha 19eves vagyok es nem megy tulsagosan a fizikai munka?(hatfajas stb)


2015. nov. 9. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

kibírható. persze újoncként lehet egy kicsivel többet kell dolgoznod, pélául ha placcos vagy kinn, akkor szóvátenné a felettesed, ha leülsz, és nem ajánlod fel az összes ott megforduló embernek a segítségedet, vagy ha leülnél ott valahova. persze ha olyan a kút, hogy alig 10 ember betéved egy órán belül, akkor lazább a dolog. én ilyennél dolgoztam. nem volt gond, viszont én útáltam amiatt, mert a munkatársaim alkalmazták ezt a hierarchikus viselkedést, hogy hát ők a rangidősek, mert ők már ott vannak évek óta...aztán ott is hagytam 2 hónap múlva. 12/24-ben voltam.

most egy kisebb község egyetlen benzinkútján, egyedül vagyok egész nap, kb. olyan "kocsma" feeling, betérnek a helyi állandó arcok, beszélgetünk stb. szóval sokkal oldottabb a légkör, mint egy városi, nagyobb benzinkúton. meg persze este 9-kor bezár.

23/F

2015. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!