Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik ha a munkaügyi...

Mi történik ha a munkaügyi központban nem aznap jelentkezek amikor kellene?

Figyelt kérdés
Hanem pl következő héten vagy simán csak egy másik nap.

2015. nov. 10. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
azt nem szeretik - szólj be telefonon, hogy máskor mész valami miatt.
2015. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Elmondják, hogy pontosan kell érkezni.

És ennyi, ha többször csinálod ezt akkor felfüggeszthetnek 1 évre.


De ha összehaverkodsz az ügyintéződdel akkor az elsikálhatja neked a dolgot ha sokszor elkésel. Én legalább 20X elkéstem már. De volt, hogy az időpontra rá 2 hónappal mentem be. XDD

2015. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárnak a nyilvántartásból.
2015. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
másnap jelentkezel, még nem gáz, de általában 1 hét, és valóban kivesznek a nyilvántartásból, ami megint semmit nem von maga után, csak utána újra frissen regisztrált leszel, amennyiben újra nyilvántartásba vesznek.
2015. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ugrott a segíly, barátom! Csak vicc :D Legutóbb amikor voltam akkor ott volt egy nő kb 2 hét késéssel ment és mondta neki az információs pultnál a nő hogy valószínű törlik a nyilvántartásból. Végül elintézte hogy beszélhessen a kirendeltségvezetővel aztán nem tudom végül törölték e vagy sem. Gondolom pár nappal még nem foglalkoznak annyira.
2015. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már mondták, hogy be se kell mennem, elég emailt írnom. De úgy tudom, pár nap csúszás belefér.
2015. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és van következménye ha kitörölnek és kapod az aktívot mert akkor 1 évig elveszik az aktívot és 3 hónap után regisztrálhatsz újból a munkaügyiben. Tehát ha aktívon vagy akkor érdemes odafigyelni az időpontra mert tényleg ugrani fog egy évre.
2015. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!