Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állás interjún milyen negatív...

Állás interjún milyen negatív tulajdonságokat lehet mondani magadról, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás, felvételiztetőtől függ.
2015. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Munkamaniakus.
2015. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ilyen szart még mindig kérdeznek?


én anno mindig azt mondtam, hogy rendetlen vagyok, de igyekszem javítani rajta illetve szeretem, ha keresztül tudom vinni az akaratomat, és nem érdekel, hogy esetleg időszakos sértődés lesz belőle...ja meg, hogy oké a teammunka is, de ha határidő van, akkro inkább megcsinálom egyedül és nem érdekel a csapatszellem

2015. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
jaj tőlem is kérdeztek ilyet aztán azt mondtam véletlenül pont, hogy lusta vagyok és nem is vettek fel :DDDD
2015. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Valami munkától függetlent.
2015. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy utálod a hülye sablon HR-es kérdéseket.
2015. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó :D :D :D
2015. nov. 10. 22:08
 8/15 A kérdező kommentje:
De a Munkamániás se semmi :D
2015. nov. 10. 22:08
 9/15 Carragher_x ***** válasza:
Őszintén szólva kötve hiszem, hogy bármi köze lesz a válaszodnak a későbbi alkalmazásodhoz:) Nagyon ritka, hogy vmelyik hr-es ezt a kérdést vmilyen használható formában tenné fel, általában pályakezdők és gyakornokok töltelékkérdése. Ha mégis értelmes kérdésként jönne fel, akkor azokkal a negatív tulajdonságaiddal foglalkozz, ami az interjú során vagy az önéletrajzodból, szakmai múltadból kitűnhet.
2015. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekkel a hülyéket szűrik. Ha nem a szalag mellé keresnek embert, akkor sok dolog kikövetkeztethető a válaszból, a reakcióból. Nyilván csak megfelelő munkakörben van értelme ilyet kérdezni.


Próbálj meg egy jó tulajdonságot kifordítani, hogy rossznak tűnjön. Lehetsz túlbuzgó, kényszeresen megfelelni akaró, a csapatban az irányítást magadhoz ragadó (ha vágod mit kell csinálni) emberke. Vagy mondhatod, hogy ha nincs kihívás, akkor hamar unatkozni kezdesz. Persze vigyázz, hogy milyen munkára melyiket mondod. A szalag mellé pl. nagyon rosszul hangzik, ha rosszul tűröd a monotonitást, de egy kreatív munkakörben már egyáltalán nem.

2015. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!