Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Lidlben mennyi a bruttó bér...

A Lidlben mennyi a bruttó bér egy 6, és egy 8 órás dolgozó esetében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért szeretném tudni, mert a családi adókedvezményt szeretném kiszámolni!

Valamint ha letudnátok írni,hogy milyen egyéb juttatások vannak, annak nagyon örülnék!!!


Köszönöm szépen!!! :)


2015. nov. 15. 15:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
44%

Általában minimálbért keresnek az ilyen dolgozók. Hiába van boltvezetőid, hogyha árufeltöltőnek mész. De tényleg nem tudjuk, hogy milyen munkakörről érdeklődsz. Bocsánat hogy ezt mondom, de az ilyen stílussal ne várd, hogy sokáig foglalkoztatnak.


Egy gyermektelen 22 éves HR-es.

2015. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%

Istenem mennyire szerencsétlenek vagytok.

A kérdező nyilván nem a szortiment felelős vagy mondjuk építészmérnök,netán üzletág vezetői fizetésre gondolt:DDDD


8 órásé olyan 140 bruttó.


6 órás bruttóját nem nagyon tudom, de nettóban 70 körül megkap.

2015. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%

22 éves HR-es?


Anyám borogass konkrétan nulla a rálátása :D


"fullajtár kisasszony" mi így hívjuk a csitri HR-eseket.

2015. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
31%

Szerencsére még mindig nem a te véleményed a releváns, és már 3 éve a szakmában dolgozom. És képzeld, volt, hogy sokáig túlórákat rögzítettem a munkatörvénykönyve szerint, sokszor elég bonyolult beosztásokkal és képzeld, sikerült :O El sem tudod képzelni mi? Meg gondolom azt sem, hogy nem egy embert helyeztem már el magas informatikus pozíciókra, akár bruttó 1,2-es fizetéssel. Hihetetlen mi? :) Meg az is, hogy ismerek rengeteg embert a piacról és bátran fordulnak hozzám, ha esetleg váltani akarnak, mert nagyon jónak itélték a képességeimet.

Tudod, nevetséges álltalánosítás amit csináltok, csak titeket minősít. Szerencsére mind a szakmámban, mint a környezetemben megbecsült vagyok, a sok sok befektetett munkának köszönhetően. Pontos piaci ismeretem van az informatikai technológiákról és a jelenlegi magyarországi bérezésről.

De te csak nézzél le, csak nehogy egyszer szembe kerüljünk :)

2015. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es!

Hidd el teljesen normális stílusú ember vagyok, de szerinted amikor így beszélnek velem és le aranyomoznak és kiadásnak oktatni vadidegen emberek, hogyan kellene reagálnom.Abban tévedsz, hogy nem sokáig fognak foglalkoztatni,18 éves koromóta a szakmában vagyok, most 32 éves vagyok, és vissza szeretnék térni a munkába a gyerekek után.

2015. nov. 17. 08:43
 16/27 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es!

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZODAT!!!:)

Pontosan erre voltam kíváncsi!!!

Nagyon köszönöm mègegyszer!!!

2015. nov. 17. 08:46
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elment a téma rossz irányba, na de mindegy is.


Pont ma voltam egy Lidlben (Nagykáta), ott hirdették a 6 órás bolti dolgozó állást, bruttó 116 ezer forint a legmagasabb elérhető alapbér. És ez azért marhára nem a minimálbér, ami ugye 8 órában 105 ezer forint, 6 órában meg kb. 79-re jön ki.


Itt a GYK-n elég sok embernek az a tévképzete, hogy az ilyen multik boltjaiban minimálbérért dolgoznak az emberek, sok kérdésnél szóba jött már, holott ez marhára nem így van. De mindenki nagyon okos, még a nagy HR-esek is tudni vélik, hogy ez bizony minimálbér.

2015. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én csak azért nyilatkoztam így erről, mert több ismerősöm is dolgozott ott és ezt az információt kaptam :)
2015. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl és az Aldi fizeti a legtöbbet manapság Magyarországon a bolti dolgozó munkakörben.Bőven a minimál bér felett. 6 órásban annyit megkeres ott valaki,mint a Coopnál 9 végig sz*pott órában. Na ennyit erről!!

Ehhez hozzájön a cafeteria,ami szintén 16 ezer körül van.


Tudom hogy savanyú a sok CBA és COOP vásárlónak ez a tény...de ez van. A szar magyar láncok fizetnek a legkevesebbet így nem hogy vásárolni de még dolgozni sem szabad náluk.


A HR-esek meg kinyalhatják, mert aki minimálbért mondott a Lidlre az eddig csak kávét főzhetett a HR iroda közelében.

Az Aldi még a Lidlnél is jobban fizet, súgtam meg halkan.

2015. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

# 14/19


Én aztán nem akartam kellemetlen perceket okozni.

De egyszer 2 máskor 3 éve vagy HR-es.


Ha most 22 éves vagy akkor 19 évesen kezdted? De még ha 2 éve,akkor sem igazán látok valamilyen szakirányú végzettséget ehhez a munkához.

Sima érettségi vagy mi?


Én 4 éve voltam utoljára állásinterjún egy középvezetői pozícióra és akkor bizony mind a leendő munkáltató és mind a toborzó cég részéről középvezetők csinálták az interjút.

Nem tudom elképzelni hogy egy valamirevaló HR cég,egy ennyire kevés és elképzelhetően csak érettségivel rendelkező dolgozót hagyjon egymagában dönteni pozíciókról.

De te, mint kemény 3 év pályán lévő HR-s ezt komolyabban tudhatod :)

2015. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!