Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Lidlben mennyi a bruttó bér...

A Lidlben mennyi a bruttó bér egy 6, és egy 8 órás dolgozó esetében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért szeretném tudni, mert a családi adókedvezményt szeretném kiszámolni!

Valamint ha letudnátok írni,hogy milyen egyéb juttatások vannak, annak nagyon örülnék!!!


Köszönöm szépen!!! :)


2015. nov. 15. 15:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Most fogom kézhez kapni a diplomámat, ksözönöm a kérdésed. És igen, eldönthetem, hogy prezentálok-e valakit vagy nem. Most lette 3 éve hogy ezzel foglalkozom. Tudod 18 éves korom óta eltartom magam és akkor már úgy voltam, hogy olyan lehetőségeket keresek, ami előre visz. Nem minden a kor, nyilván sokat kell még tanulnom, de tudom, hogy ügyes vagyok a szakmámban.
2015. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes munkáltató lehet aki prezentálni hagy érettségivel.Nem semmi!
2015. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a cégeket, akikhez helyeztem el embereket: Citi group, HP, Epam, Microsoft, Wizzair, Bosch... :-)
2015. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hagyjad rá, van, aki nálad is jobban tudja, hogy te mit és hogyan dolgozol, nyilván...
2015. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Végül is a Sparnál "kötöttem ki"8 órás munkaidő 150000 bruttó az kb.98-99 ezer nettóra jön ki.Mint meg tudtam, a Lidlben is ennyi a 8 órás bruttó, a 6 órás 122000,a 4 órás 105000.

Üdv mindenkinek! :)

2015. nov. 18. 22:37
 26/27 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos ez a gyakorikérdések már nem a régi:(

Annyi idióta ráérő ember van itt akik unalmukban itt basztatják a kérdezőket-válaszolókat-mindenkit!

Igazából fingjuk sincs arról mit kérdezel,de nem azért mert nem tudsz fogalmazni hanem mert iq szintjük a béka feneke alatt van!

Segíteni nem tudnak csak osztják a fejükben nem létező észt másnak:)


A neten találsz sok ilyen kalkulátor ami kiszámolja,hogy mennyit tudsz hazavinni.

Egyébként ha nem boltvezető leszel akkor megkapod a bruttó fizetést 3 gyerek után.

de van itt egy link is pl.


[link]

2015. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Nagyon aranyos vagy! Köszönöm szépen!

Teljes mértékben egyetértek veled!!! Régen normális válaszokat kaptam és nem a letolást és a kioktatást, dehát sajnos ez van...

Köszönöm szépen a linket is!


Szép napot!!!

2015. nov. 30. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!