Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemisták, ti mit tennétek...

Egyetemisták, ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Levelező tagozatos egyetemista vagyok, albérletben élek, viszont nem kapok munkát. Már próbálkoztam mindennel, küldtem/vittem önéletrajzot mindenhová, jelentkeztem diákszövetkezetnél is, de állandó munkára egyszerűen nem vesznek fel. Mit csinálok rosszul? Mit tegyek?


21/L



2015. nov. 15. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
mihez értesz? mire pályázol? milyen az önéletrajzod? mennyi gyakorlatod van? mit tanulsz? interjúra eljutsz vagy már oda se?
2015. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
küld el priviben az önéletrajzod.
2015. nov. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk levelezőn nehezen mehetnél diákmunkára tudtommal, mert oda nappalisokat vesznek fel.
2015. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén szólva én nem mentem volna albérletbe, meg levelező munkarendre, ha nincs állandó munkám. Ez így elég kockázatos. Gondolom 21 évesen az érettségin kívül végzettséged sem nagyon van. Nehezen veszik fel az embert végzettség nélkül, plusz tudva azt, hogy iskolába jár, tehát egyéni időbeosztása van. Az iskolaszövetkezeti "beugrós" munkák meg ki vannak lőve, mert ahhoz nappali kell.


Nem tudom, mik a családi körülményeid, de én azt csinálnám, hogy visszaköltözöm a szüleimhez, mert hosszútávon, ha nem lesz munkád, teljesen csődbe mész.

2015. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!