Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekibe vagy egy üzletbe...

Mekibe vagy egy üzletbe eladónak mennétek inkább?

Figyelt kérdés
Külföldre jöttem a párom után, viszont a nyelvi hiányosságok miatt (beszélem, csak nem folyékonyan) a szakmámban nem tudok elhelyezkedni. Így kénytelen vagyok valami rosszabb munkát elvállalni, valószínűleg csak részmunkaidőben fogok ott dolgozni. Korábban, diákként dolgoztam mekiben, elég megterhelő fizikailag, a vezetőség bunkó, lekezelő volt, betegen is dolgozni kellett, 0-24-es ügyeletet vártak az embertől, nem volt hétvégém, szabadnapom, mert folyton behívogattak pluszba vagy épp az utolsó pillanatban szóltak, hogy ne menjek. Ezzel szemben üzletben árufeltöltőként/kasszásként még nem dolgoztam. Ott is ugyanezek folynak? Melyikkel lenne a kevesebb gondom vajon? Melyik a fizikailag tűrhetőbb munka?
2015. nov. 19. 16:31
 1/5 anonim válasza:
ahol jobb a környezet, fizetés..
2015. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fizetés egy hajszálnyival jobb a bolti eladói állásoknál, azonban a mekiben ugye állják az étkezést.
2015. nov. 19. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugy tudom mekibe csak diakokat vesznek fel.


Dolgoztam boltba, nem szerettem mert forgalmas volt, mosdoba sem mehettem ha kasszaztam (6orat kasszaztam) es negyed ora szunetem volt max.


Lazabb boltban biztos jobb

2015. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külföldön nem csak diákokat vesznek fel a mekibe, ezért jött számításba az is. De köszönöm, hogy leírtad a bolti tapasztalataid.
2015. nov. 19. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy bolt kevésbé forgalmas, mint egy meki. múltkor voltunk pesten az egyikben, és volt egy 4-5 tagú külföldi társaság, mi álltunk mögöttük, komolyan fél órát variáltak, hogy nekik mi kell...a mögöttünk lévők átmentek másik kasszához, mi kivártuk...:D aztán már rendesen sajnáltam a csajt. én olyan helyzetben tuti nem bírnám ki, pláne ha ez csak 1 ember.


bolti eladó szerintem akár szupermarketben, akár egy ruhaüzletben dolgozol, annyi miatt könnyebb, mert ott az emberek saját maguknak kiválasztották, mit szeretnének megvásárolni, te pedig csak lehúzod a vonalkódot, és kéred a pénzt érte. én inkább ezt csinálnám.

2015. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!