Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » PaidVerts-be megéri befektetni...

PaidVerts-be megéri befektetni? Az se gond ha 100-200$ fölött kell csak megtérül?

Figyelt kérdés
Nemrég egyik ismerősöm ajánlotta hogy nézzem meg a PaidVerts kicsit más jellegű PTC oldalt ahol nem ilyen állandó 0.005$-kat kapsz, hanem ha hosszútávon beleforgatsz egy kis pénzt akkor eléggé jól lehet vele keresni egy kis mellékes jövedelmet..:)

2015. nov. 19. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én elég komolyan benne vagyok, indulás után kb. 2-3 hónappal regisztráltam és nagyjából 200 dollárt raktam bele mindenestől, a felső 1000-ben vagyok, a a 8-as csoportban, de 9-es is voltam. Az elején jó volt, később nagyon jó, de most már csak árnyéka önmagának. 8-as szinten jó ha napi FÉL DOLLÁRT keresel, aminek ugye jó ha 70-80%-át visszaforgatod, tehát gyakorlatilag a bolt előtt a csövesek egy óra alatt megkeresik azt a pénzt amit itt összeszedsz.

A legjobb időkben a rekordom egy nap alatt 110 dollár feletti fizetés volt, de amíg jól ment az oldal 8-as szinten napi 10-20 dollárokat kerestünk. Ha a kifizetés miatt aggódsz, azzal sosem volt gondom, többféle módon is kikértem a pénzem, mindig megérkezett. Vannak kaszinójátékok, részvénytőzsde, stb, ezekkel nagyot lehet kaszálni, de bukni is. Én nem ajánlom, mert nem éri meg. Foreverezz meg Vaterázz, abban van pénz, a netes munkákat felejtsd el. Mivel én már 1,5 éve PaidVertsezek és napi 10 percet elég foglalkozni vele, plusz felküzdöttem magam a felső 1000-be (kb 80 ezer tag van), továbbra is csinálom, mert hátha egyszer magukra találnak.

2015. dec. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!