Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a munkához való hozzáál...

Milyen a munkához való hozzáállásod?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Előző munkahelyemen szívem, lelkem beleadtam. Most, amit kell megcsinálom, de semmi pluszt nem teszek, nem töröm magam, nem éri meg, már elfelé kacsintgatok, keresek másik helyet, ahol újra úgy tudok dolgozni mint régen.
2015. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Szívvel lélekkel dolgozom, dolgozni csak így lehet.


Üdv, egy kirúgott burgerforgató.

2015. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Sef fiu naponta hany uj regisztraciot csinalsz? :)
2015. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elozo helyemen mindent beleadtam, vegre szakmamban dolgozhattam. De a felettesem meg b..ott mjndenre, es mivel reszlegvezetoket lebecolt, igy a reszleg is akadozott, amikor a duplajat kapta a fizetesemnek. Napi tobb orat neztem ki a fejembol ugy hogy naponta a lusta felettesem munkajat is megcsinaltam..., amig meg nem untam es eljottem. Szerintem be is dolt a reszleg


Nincs mkost melom de nem bantam meg. Igaz, ezek utan semmi kedvem a maxot beletenni a dolgokba

2015. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fizetnek meg, így nem is hajtom túl magam.
2015. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

A melós szakadjon meg nettó 70 ért is :D


A kapitalisták meg csodálkoznak hogy ennyiért mindenki beleveri a farkát a munkába.

2015. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A melós szakadjon meg nettó 70 ért is :D


A kapitalisták meg csodálkoznak hogy ennyiért mindenki beleveri a farkát a munkába."


Ezzel az a baj, hogy aki 70ért dolgozik az általában az egész életébe beleverte a farkát.

2015. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A munkához úgy kell hozzáállni, hogy más is odaférjen!
2015. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizony mivel a csapatmunka fontos!
2015. nov. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan heti 8 órát dolgozom. Gyakorlatilag meg napi 12-t kell, hogy a hátralékot is ledolgozzuk. Sok az elmaradás, én meg rosszkor érkeztem :) Ez van, néha szombatonként is bemegyek a kollégákkal, muszáj. Amúgy szeretem a munkámat, de azért ez már egy kicsit sok. Ma mondjuk nem túlórázom, du. 1-kor vége a munkaidőnek, lassan lépek, nem igazán érzem jól magam, szerintem az utóbbi 4 hónapban túlhajtottam magam.. :(
2015. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!