Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen referenciákkal milyen...

Ilyen referenciákkal milyen munkakörre/fizetésre számíthatok? (Személy és vagyonvédelem)

Figyelt kérdés

Személy és vagyonvédelmi területen keresek munkát.

23 éves vagyok, vagyonőri szakképesem, FBÖ (fegyveres biztonsági őr) szakképesítésem, fegyvervizsgám, angol és német középfokú nyelvvizsgám és érettségi bizonyítványom van.


Emellett B, C kategóriás jogosítvánnyal és több éves szakmai tapasztalattal rendelkezem.


Szerintetek ilyen referenciákkal és kompetenciákkal milyen állásra és fizetésre számíthatok?



Előre is köszi!



2015. nov. 21. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimálbér
2015. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem a kérdéshez kiirni, hogy kérem mellőzzük a hülyeségeket.... :D Igen, tudom szokásos: "minimálbér, éhbér, rohadtkevés stb"


Az előző munkahelyemen ennél még kevesebb papirral is 150 nettót kerestem, ami nem hatalmas pénz, de nem minimálbér...... :D Tehát érdekelne hogy immáron, hogy több képesitéssel rendelkezem, mire számithatok.

Köszi!

2015. nov. 22. 00:34
 3/5 anonim válasza:
Minimálbérnél egy kicsit több de csak a nyelvtudas miatt. Egy OKJ tanfolyammal mit vársz többet? Ennek is örülnod kellene
2015. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


TALÁN!!!! 120-150 HA!!!!!! ESETLEG!!!!! be tudsz kerülni valahová 24-48-as helyre,mint kisfőnök.


Én X cégnél,mint pénzszállító sofőr kaptam 140-et.


De ahogy a többiek is írták,ne lepődj meg a minimálbéren. :(


Ebben a szakmában,ha nem ex-sün vagy senki vagy!

2015. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Seggszonda válasza:
minimálbér, és ezt viccen kívül mondom, amúgy ha többéves tapasztalatod van akkor ez miféle kérdés? xddd
2015. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!