Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintek ez fair volta...

Szerintek ez fair volta főnökömtől, ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Január elsejétől felmond nekem a főnököm,fél év utánn.Engem egy olyan lány helyére vettek fel, aki külföldre ment dolgozni a jobb fizetés reményében.

Most után hivatott a főnök, hogy ennyi volt, viszlát.Jön vissza a csajszi. Mivel ő már rendelkezik azzal a tapasztalattal, amivel én még nem így persze, hogy vissza fogja venni.

Tehát vissza vesz egy olyan embert, aki ott hagyta a céget, majd külföldre ment. Mivel nem a 12 óra munkához volt szokva és anyu is hiányzott inkább hazajött és visszakérte magát.


Szarul érzem magam miatta, mert jó kis hely volt és épp kezdtem jól belerázódni a munkába....:(Ráadásul direkt hansúlyozta a főnök,hogy hosszú távra keres,mert nem akar úgy járni mint az elődömmel aki lelépett külföldre,erre most visszaveszi...



2015. nov. 27. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a döntést hozta és kész. Szerintem lényegtelen, hogy fair-e vagy sem.
2015. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez elvi kérdés is , ő megteheti veled de ez nem jogellenes . A csajnak lesz kellemetlen , egyszer elment már , később megint meglép . Megfelelés kiszolgáltatottság ez uralja majd a hétköznapjait a visszatérés után . A csali duma mindenhol a biztonság , hosszútáv , siker , jó légkör . A valóság ritkán van szinkronban a szöveggel és a szerződéssel . Neked egy tapasztalat , új helyen ha kérdezik miért jöttél el , közlöd vissza kérte magát egy régi tag és te voltál a legfiatalabb és elküldtek .
2015. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gáz, a lány és a főnököd részéről is. Szerintem ne bánd, ha egy ilyen helyről el kell jönnöd.
2015. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen csak már egy másfél éve voltam frissdipomás munkanélküli,és örültem,hogy végre nem más nyakán kell ,élnem,van egy egész türhető munakhelyem,ahol még megkapom az emberhez méltó fizetés alját nagyjából(127 netto).Most megint kezdehetek előröl mindet,és még munkanéülire se leszek jogosult.

Én amúgy nem vettem volna vissza az ilyet,mert mi van,ha majd 1 év múlva megint lesz valami baja...A többiek azt mondják ezt egyszer már eljátszotta...És akkor is visszavették.Semmi extra tudást nem igényel a pozíció szóval nem arról van szó,hogy olyasmi amit rajta kívül csak 10-en tudnak egész Mo.-on...Mert akkor még megérteném...

2015. nov. 27. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Figyu azt értsd meg, hogy ez nem a te döntési jogköröd, a főnöködet minősíti ez. Szerinte bőven leszűrhető ebből az is, hogy emberileg téged nem kedvelt annyira, mint a másik lányt, a munkád sem lehet akkor túlzottan jobb, így innentől nincs miről beszélni. Nem őt védem ezzel, mielőtt félreértenéd, de az élet ilyen. Bőven van időd decemberben új munkahely után nézni.
2015. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Milyen pozícióban dolgoztál? Egy félév tapasztalat is jobb mint a semmi, nem kell már a 0-ról indulnod.
2015. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze nyilván nem lehet tulzottan jobb a munkám pályakezdőként azzel szemben aki már 5 éve(igaz megszakításokka) ott dolgozik.A többiek épp azon ponékodtak,mivel nem rég volt az eljegyzése,hogy jövőre meg majd akkor szülni megy el,és elegük van ebből,hogy kénye-kedve szerint flangál,aztán meg nekik kell mindig szenvedni az új ember betanításával....Ők azt modták,határozottan nem szeretnék,ha visszajönne,dehát ez nyilván az ő hatáskörük se...
2015. nov. 27. 22:10
 8/9 A kérdező kommentje:
dipolmás aszisztensként egy laborban
2015. nov. 27. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Ok, okozat, akció, reakció. ilyen az élet üdv a földön :D
2015. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!