Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális dolog ez a főnökömtől?

Normális dolog ez a főnökömtől?

Figyelt kérdés
A kedves főnököm azt hiszi gondolatolvasó vagyok.Ahhoz szoktam hozzá,hogyha bemegyek a munkahelyemre kiadják az aznapi feladatokat és mindenki megy a dolgára.Viszont a mostani főnököm majdnemhogy elvárja hogy én találjam ki mi az aznapi feladat.Ha megkérdezem mit kell csinálni sosem válaszol,viszont utána csesztet,hogy miért azt csináltam amit nem kellett volna.Már mondtam neki hogy normális helyen ez nem így működik,de hiába.Mit tehetnék?Veletek is történt már ilyen vagy én vagyok hülye?
2015. szept. 15. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan mi a munkaköröd?
2015. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Ezt így nehéz megmondani, mert nem tudom, mi a munkaköröd, mennyi önállóságot várnak el tőled. Nálunk sincs naponta feladatkiosztás, mindenki látja a bejövő rendeléseket, és tudja, mi a feladata azzal kapcsolatban, közvetlenül a termeléssel/beszállítókkal/vásárlókkal lép kapcsolatba, nem a főnököt kérdezgeti, hogy most mit csináljon..
2015. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van egy bizonyos fix munkám amit alap hogy elvégzek,de ott van még pár óra amit munkával kell töltenem.Mezőgazdasági munka.
2015. szept. 15. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk sincs naponta feladatkiosztás. Csinálom a dolgomat. És persze kommunikálunk is egymással. Tehát ha van valami új ügy, feladat, akkor arról tudok és akkor azzal kapcsolatban is teszem a dolgom. Ha nem tudok valamit, akkor rákérdezek.
2015. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csináld azt, hogy megcsinálod a fix dolgokat, de közben azért rákérdezel a főnöknél, hogy van-e még valami, vagy mit segíts neki.
2015. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Én kérdezem mindig,de vagy nem válaszol,vagy csak annyit mond mittudomén.Utána meg jön a cseszegetés.Ezért nem tudom megérteni miért nem lehet megmondani mit tervezett aznapra.
2015. szept. 15. 12:46
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező lehetnél kicsit önállóbb..
2015. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Válaszoló lehetnél egy kicsit segítőkészebb...
2015. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Önállónak tartom magam.A probléma az hogy mondjuk én nekiállok takarítani mert a kedves főnök nem mondott semmit,utána meg cseszeget mert mondjuk ő éppen azt akarta volna hogy ganajozzak vagy fessek stb,de ha kérdezem nem válaszol magától meg nem mondja csak néha,remélem így világos.
2015. szept. 15. 13:49
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
de, normális helyen úgy működik, hogy tisztában vagy vele, mit kell csinálni, nem vársz a főnök utasítására
2015. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!