Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a maximum amit így...

Mennyi a maximum amit így lehet keresni és melyik a legcélravezetőbb szakma erre?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit, sajnos nincs munkája és nemrég költözött 30000-es lakosságú kisvárosunkba. Szeretnék segíteni neki valamilyen tanáccsal, mert igen becsületes és megérdemelné. 24 éves férfi, nős, kisgyerekkel. Saját lakás és saját autó van. Végzettsége: érettségi + OKJ Boltvezető. Munkatapasztalat: 4 év bolti eladó.

Egyébként intelligens, problémamegoldó készsége, kreativitása igen magas és ahhoz képest, hogy nincs felsőfokú végzettsége, tökre műveltnek tűnik (én nem mondtam volna meg, hogy nincs, amíg nem tudtam). Ahogy észrevettem vezetni nagyon szeret és tud is. Említette, hogy 6 éve vezet. Most ugye regisztrált álláskereső, de hát segélyből megélni elég gyérül lehet... Saját boltot tanácsoltam neki, csak azt mondta teljesen kifogyott most a tőkéből.



2015. dec. 2. 21:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!