Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával lenne érdemes...

Milyen munkával lenne érdemes a jövőben foglalkozni?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokra lennék kíváncsi,arról, hogy egy pályakezdőnek mivel lenne érdemes foglalkozni, tovább tanulni. Fogékony vagyok az új ötletekre, érdekel a pénz, jó üzleti érzékkel rendelkezem. Hallottam már többfelől arról, hogy a Föld vízkészletei fogyóban vannak, de 15 éve is ezt mondták, és mégis a kőolaj kereskedelem virágzik a legjobban napjainkban. Külföldön jelentősen jobban megbecsülik a gazdasági téren elhelyezkedő személyeket, mint hazánkban. Úgy gondolom Oroszország jelentősen nagy szerepet játszik a jelenlegi világgazdaságban, és közelebb van, mint az emirátus államok, valamint katonailag a világ legütőképesebb hadseregével van felszerelve. Gazdaságilag, és politikailag is stabil lábakon áll, de az ottani ( pl. menedzser, gazdasági igazgató) szakmabeli fizetésekről nem sokat tudok, de valószínű, hogy elég kielégítő lenne az itteni fizetésekhez képest. Ásványi anyagokban nagyon gazdag állam, ami rengeteget számít, hiszen Amerikában is az ásványkincsek miatt tudtak bányavárosokat létrehozni, amiből mostanra hatalmas metropoliszok lettek. Persze azt is hozzá kell tenni, hogy ma már más időket élünk, és ha ezt figyelembe vesszük a földgáz-és kőolaj telepek közül rengeteg vár felfedezésre a földfelszín alatt, amire Oroszországban (nagy területe és földrajzi múltja miatt) elég nagy esély látható. Összegezve: én Oroszországban gondolkozom, de szívesen meghallgatok más ajánlatokat, amik értelmesek, és nem egy 8 elemis ember próbálja magát okosnak tettetni.

2015. dec. 6. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

jólfizet :D


Amúgy programozás, de rémunalmas, én kipróbáltam.

2015. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

programozásban gondolkoztam de van a családban egy programozó cég tulajdonos, és mondta, hogy rendkívüli kereslet van a programozók iránt, van náluk jelenleg egy egyetemista, és havi 200000 a fizetése, amellett, hogy tanul. Mondta, hogy a programozás az egy 5000 oldalas programozói könyv elolvasásával kezdődik, de az igazat megvallva nem az én világom.

U.i.: jólfizet :D random eszembe jutott szó ;D

2015. dec. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!