Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon melyik az a...

Magyarországon melyik az a három szakma amelyikkel a legjobban lehet keresni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 20:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Miniszterelnök, miniszterelnök barátja, miniszterelnök sógora.
2015. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

3P


politikus - pimp - prosti

2015. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Politikus, bankár, focista, rablok/bünözök, KU(ka)RVA, strıci, dzsıgolo kb. Ennyi (utso 4 nem biztos hogy megèri)
2015. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

# 10/13 nak


Hát barátom ..Igen komoly hátszéllel rendelkező protekcióval kell rendelkeznie annak az emberkének ma magyarországon aki az altalad emlitett ÁTLAGOSAN félmilliós nettó fizetésre vágyik ;-ĐIgen meg fogják gyötörni érte ;-Đ Ne viccelj már.Hüjék a túloldalon vannak.( úgy is mondhatjuk hogy az a protekciós valószinű nem te leszel nem is kérdező sőt még csak nem is én.Ugyan.

2015. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14:


Ha nem értesz hozzá akkor miért teszel ilyen kijelentést? Meglehetősen avítt az a szemlélet miszerint csak protekcióval lehet jól keresni. Nem, nem csak protekcióval lehet bekerülni olyan helyre ahol ennyit fizetnek.


Én történetesen aktuáriusnak tanulok (most végzem el januárban a fizikus bsc-t és az aktuárius msc-n folytatom, de más most több tárgyat elvégeztem onnan), és ez az a szakma ami átlagosan a legmagasabban bérezett Magyarországon már hosszú évek óta.

A közel félmilliós átlagkereset az az egész biztosítási és pénzügyi szektorra vonatkozik, ha csak az aktuáriusokra szűkítenénk akkor az ugrás jelentékeny lenne. Ezek nem légből kapott dolgok, az egyik nyári hónapban jöttek ki az erre vonatkozó KSH adatok, de már hosszú évek óta ez a szektor vezeti az átlagkeresetet, az érték pedig monoton nő.

A szakma pedig igen-igen keresett Magyarországon, óriási igény van rájuk. A KSH adatokra egyik tanárom is reflektált, aki egy nagy biztosítási vállalatnál vezető aktuárius.


Tehát nem értem mit szeretnél azzal mondani hogy a "hülyék a túl oldalon vannak" (mert gondolom ezt szeretted volna mondani szó szerint).

Tanulni kell, jól kell szakmát választani és a megfelelő fizetés sem fog elmaradni.

2015. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
És egyébként Magyarország nagy betű. Azért az elég aggályos, hogy egy ilyen helyesírással bíró egyénnek mekkora rálátása lehet vajon a dolgokra. Szerintem még általános iskolába járhatsz, másoktól hallod a sok panaszkodást - akár otthon -, aztán ez oda vezet hogy olyan hülyeségeket mondj, mint az előbb is.
2015. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát nálad biztos nagyobb rálátasa van az élet dolgaira. :-)
2015. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kinek? Neked válaszoltam, ha esetlegesen nem tűnt volna fel.
2015. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
KSH statisztikáknak a "fele sem igaz" ( Egry János műsora :-Đ ) Azokat a statisztikai adatokat felezd meg és oszd el kettővel :-Đ
2015. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jó hát figyelj, engem nem érdekel mit gondolsz, attól még ez így van és ha megengeded, a továbbiakban is így lesz.


Amit te mondasz és ahogy ellenkezel a valósággal, az egy proli kocsmában elmegy és talán rád is hagyják, de ide nem kéne hülyeségeket írogatnod.

2015. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!