Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan munkahelyről, ahol hisztibe kezd a főnök, amiért felmond a pályakezdőként bekerült dolgozó 2 év után?

Figyelt kérdés

Látszik, hogy éktelen haragra gerjedt, hogy mégis hogy MERÉSZELEM cserbenhagyni a drágalátos cégét, mikor jönnek a nagy üzletek!!!


IGGGGGEN? Ja értem, szal az ő üzlete a legfontosabb, majd én meg utána keressek másik állást ha ez lemegy? Valamikor az év közepén, mikor nehezebb munkát találni? Jó üzlet...


Eleve nagyon keveset fizet, és az is durva, hogy én vagyok itt az egyetlen tervező...tehát ha én elmegyek, akkor nem lesz se rajzolás, se dokumentáció, se semmi. Bár úgyis azt mondták, hogy rajz nélkül is megy ez a cég...


Hát, úgy legyen.


De fénymásolás sem lesz, meg szkennelés sem, sem emailezés, mert itt még ehhez is diplomás ember kell.


2015. dec. 10. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem örül neki, főleg, hogy nincs 2-3 ember ugyanabban a pozícióban, akik átmenetileg át tudják venni a távozó kolléga munkáját. Nem kell tapsikolnia hozzá, de ez téged ne is zavarjon, úgyse nagyon fogtok találkozni többet, kit érdekel, hogy hisztizik?
2015. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Meg kellett volna kérdezned mennyivel emeli meg a fizetésed, ha maradsz. :D
2015. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

ez az ember olyan, hogyha valaki igy otthagyja a céget, akkor rögtön elkezdi számszerüsiteni a vélt vagy valós károkozásokat és bepereli az illetőt.


meg egyébként annyival ugy sem fogja emelni a fizetésemet, hogy megérje...


nyögvenyelősen adna annyi pénzt vég nélküli tulórákért, amit máshol megadnak nyugis munkára is

2015. dec. 10. 14:54
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

ha tudnád, mit jelent egy céget fenntartani, nem háborodnál fel azon, hogy nem jótékonysági egyletként működnek...


"az ő üzlete a legfontosabb"... miért, mi legyen neki a legfontosabb? az ő üzlete etetett és ruházott téged két éven át, legalább minimális megértés lehetne benned... alapíts te is céget, ha ekkora májer vagy, mert alkalmazottként könnyű az észt osztani.

2015. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ETETETT? :D


ja értem, szal sokkal több ellenszolgáltatást kaptam, mint amit érdemeltem volna...ahaaaaa


még én legyek hálás, hogy nem nekem kellett fizetni, hogy neki dolgozhatok.

2015. dec. 10. 15:21
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Pereljen be ,aláírtál jegyzőkönyvet károkozásról ? A munkaügy melletted van és a törvény is . Érzelmi vagy anyagi zsarolás az nem vezet semmire se . Diktafonnal rögzítsd a beszélgetéseket és a mobil hívásokat , hátha szükséges a későbbiekben .
2015. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%

Felvett, amikor kevesen vesznek fel: pályakezdőként , mivel megbízott benned. Erre, te távozol, mert hirtelen más is felvenne, mivel van gyakorlatod.

Meg tudom érteni a főnököd .

2015. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

ez utobbi folyamatban.


bár szerintem be van poloskázva az iroda.


még lehet azt is látja, hogy ezt ide beirom.


(75 éves tulajdonosról van szó egyébként)


És valóban, érzelmi zsarolással meg félelemkeltéssel operál...szerintem ő egy nyügként fogja fel a munkajogot, neki kényelmesebb lenne nyilvánvalóan a feudális rendszer.

2015. dec. 10. 15:29
 9/22 A kérdező kommentje:

na bocs, de ez a fönök engem úgy vett fel, hogy kb kvára nem is érdekelte semmi, csak felvett valakit :D


meg ugye már akkor is nevetséges pénzeket adott.


úgy van mindennel, hogy minden lehetőleg olcsó legyen, nem baj, akkor is xarrá hajtja.

2015. dec. 10. 15:31
 10/22 A kérdező kommentje:
meg egyébként, ha nem állt volna össze a leirásból, akkor elmondom, hogy ez a fönök ilyen tipikusan hiperintelligens, de tetejébe tisztességtelen eszközöktől vissza nem riadó ember, az a tipikus ordibálós, mindenki előtt megalázni nem hezitáló ember.
2015. dec. 10. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!