Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkahelyen csicskának...

Minden munkahelyen csicskának nézik a dolgozókat?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen én legtöbbször ezt érzem.

2014. nov. 3. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
nem nálunk egyáltalán nem, sőt!
2014. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hoyg MIT értesz ez alatt.


Az, hogy a fönök megmondja, mit, hogyan és mikorra kell elvégezni, a normális munkaviszony része.


A fönöknek bevásárolni, kitakarítani az irodáját (feltéve, hoyg nem takarítö vagy), stb. nem tartozik bele, ezt lehet így is nevezni.

2014. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem.

Bár nem derült ki, hogy mit értesz ez alatt.

2014. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majdnem mindegyikben.
2014. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
a Párom most váltott munkahelyet mert a régin kihasználták
2014. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk nagyon is emberségesen bánnak...nagyon rendes a főnökség!
2014. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, amikor azt mondod, hogy "kihasználás"


Nálunk is sokan mondják, csak mert egy kolléga megkér egy másikat, hogy segítsen neki ráérő munkaidejében teszem azt fénymásolni. Szerintem eznem kkihasználás, hanem fele baráti szeretet

2014. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam tapasztalni hogy igen. De a válaszreakcióm az volt hogy azonnali hatállyal felmondtam. Erre mindenki elkezdte a siránkozást hogy ezt nem tehetem, kit találnak helyettem balekot, stb. Amire azt mondtam hogy már meg is tettem és én már csak vendég vagyok itt amíg megkapom a felmondási papírokat. De ha nem kapom meg akkor is megyek haza. Nem vagyok anyagilag rászorulva egy munkahelyre sem, hanem fordítva szokott lenni. Akkor pedig tiszteletet vártam volna, ami ingyen van.
2014. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig nézik annak mig aza 60 cm átmérüjü kar pár arcot a gyengélkedőbe nem küld...
jan. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hátha ugyis van akkor elöbb utobb aza 60 as kar álcsucson veri az össze fönökséget ugy hogy szilánkosra törjön a fejük !
jan. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!