Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kik kapnak minimálbért?

Kik kapnak minimálbért?

Figyelt kérdés

Ne bántsatok, ha a szüleimet kérdezem pénzügyekről, folyton csak elhajtanak, hogy az nem az én gondom, meg nem akarnak ilyesmikkel terhelni.

Szóval az érdekelne, hogy milyen munkákért jár minimálbér?


2015. dec. 10. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Egy csomó munkához járhat, de nem lehet általánosítani igazán, mert nem feltétlen az jár hozzá. Szóval lehet, hogy egy titkárnő minimálbért keres, de az is lehet, hogy többet.
2015. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Leginkább azokért, amik a munkák legalja, nem igéynel semmi extra szaktudást és képzettséget, gyak. egy idomított majom is megcsinálja. Pl. mosogatás, gyári munkás, takarító.
2015. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy sok gyári munkás minimálbér felett keres!
2015. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Papíron a fél ország, a vállalkozókat is ide értve :)
2015. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gyári munkás vagyok, havi 180 órára a minimálbér dupláját kapom. Sőt, sokszor van, hogy még annál is többet. 150-170 nettó körül. Van mellettünk egy másik gyár, ahol még tőlünk is többet kapnak, magasabb kb 150 ft-al az órabérük.
2015. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"gyári munkás"


Gondolom gyári segedmunkasra gondoltál, bár legtöbbször még nekik is több.

Egy gyári munkás hegesztő, marós, esztergályos stb biztosan jóval minimálbér felett keres.

2015. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19.39.


Azért én megnézném azt a majmot!

2015. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!