Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen és mennyi képzés kell,...

Milyen és mennyi képzés kell, ha Provident-nél leszek területi képviselő?

Figyelt kérdés

Érettségim és jogosítványom van!

Van valami külön tanfolyam amin részt kell venni?

Benzinpénzt adnak?


2010. márc. 22. 21:56
 1/5 anonim válasza:
Én ilyen cégnél nem lennék területi képviselő...
2010. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Önvédelmi tanfolyamra menj el : már több Provident képviselőt megagyaltak az ügyfelek, sőt az egyiket brutálisan megölték, mikor a havi tartozásért ment...


Ja, és köss egy jó életbiztosítást! :-P

2010. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm a providentnél volt 1 évig,az idegei kinyíródtak.Mivel van érettségid és jogsid,el tudsz helyezkedni egy biztosító társaságnál is.

Énmott vagyok területi képviselő!

Nekem bejött!

De természetesen ez a TE döntésed!

Sok sikert!

2010. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Látom régi de hátha segit valakinek. Van egy képzés, amit el kell végezni. Kapsz egy gps-t nézik mennyit mész és annak megfelelően adják a benzinpénzt. Rokonom ott dolgozik. Szereti, őt még senki se rugdosta, verte szét. Mindenkivel szót ért. Gondolom egy jó stílus is kell hozzá. De aki felveszi a hitelt annak tisztában kell lennie azzal h azért egyszer vissza is kell fizetni. Egyáltalán nem rosszabb mint más bankok sztem. Bármelyik banknál felveszel 5 milllát 7-et fizetsz vissza itt meg is összegű kölcsönök vannak és felveszel 500 ezret és max 550 ezret fizetsz vissza. Melyik a rosszabb?
2015. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó azért ezt gondold át #4


Ha te Providentnél felveszel 500.000ft-ot elmondom neked 400%THM-mel dolgozik ami azt jelenti hogy kb 1.150.000Ft-ot fog kérni tőled a Provident és azt hetente kell törleszd....

Akkor már inkább banki személyi kölcsön....

2018. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!