Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi, nyugdíj tanácsadó,...

Pénzügyi, nyugdíj tanácsadó, vagy területi képviselő?

Figyelt kérdés

Önéletrajzot adtam be különböző helyekre, és ezekről a területekről kaptam visszajelzést, hogy várnak interjúra.

Szerintetek? Hova érdemes elmennem? Melyik helyen mi várna rám?


2011. jún. 21. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Általában mindkettőhöz sokat kell utazgatni, és rugalmas a munkaidő.

Pénzügyi és nyugdíj tanácsadónál mondjuk valószínűleg a városon belül, vagy szűk vonzáskörzetében. Itt általában jutalék alapon fizetnek, szóval tőled függ, de bele kell jönni, az elején ne számíts túl sok pénzre. (Ha ez a cég az OVB, akkor el se menj.)

Területi képviselőként lehet, hogy egy egész országrészt kell bejárnod, aki nálunk területi képviselő, neki mennie kell az országon belül mindenhova, ahol van márkaboltunk. Az ő feladata az újdonságok bemutatása, panaszkezelés, visszárú behozatala, kapcsolattartás. Ő nálunk fix pénzt kap, persze lehet hogy máshol másképp van.

Én most kezdem el másodállásban a pénzügyi tanácsadóskodást, kiváncsi vagyok, hogy fog menni :)

Sok sikert Neked, akármelyiket is választod!

23L

2011. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a benzinpénzt, ilyesmit állják? Amúgy köszönöm a segítséged:)
2011. jún. 21. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez cégfüggő, meg kell kérdezned. Nálunk céges autóval megy a területi képviselő, ahhoz persze mindent a cég áll. Lakótársam pügyi tanácsadó, de nekik egyéni vállalkozónak kell lenniük, így semmit nem áll a cég.

Szerintem egyébként területi képviselőknél állják, azért ott tényleg sokat utazol, több száz kilométert is akár /nap. Kérdezz rá. És szívesen :)

2011. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló területen én is tudok javasolni valamit. Ha érdekel küldj privit.
2011. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
anyádhoz
2011. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!