Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diák munkában elmehetnék...

Diák munkában elmehetnék videókat vágni valamilyen tv-hez vagy internetes oldalhoz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és már nézelődök ilyesmi felé, hogy egy kis pénzt keressek. A Sony Vegas Pro 13.0-át alap szinten tudom kezelni (értem ez alatt: vágás, effektelés, hangtechnika-vágás...) ezeket tudom kezelni magam módján. Operatőrként is elég jól megállom a helyem, amiket eddig készítettem a barátaimnak nagyon tetszettek. :) Remélem választ kapok a kérdésemre :)

2015. dec. 14. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de nem lehetetlen, a legtöbb ilyen hely, főleg tv-nél ebben az irányban kell felsőoktatási hallgatói jogviszony, de van például egy ismerősöm 17 éves és hasonló területen dolgozik suli mellett, de őt egyik ismerőse ajánlotta be. Tetejébe 15 évesen suli mellett nem is dolgozhatsz.
2015. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 éves kisgyerekeket kukoricát címerezni meg szórólapot osztani küldenek ki. Nem fognak ennyire felelősségteljes munkát rád bízni.
2015. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyáron lesz egy nagy bevetésem ahol egy cserkésztáborban fogok médiázni, de azt nem pénzért csinálom. Eléggé nagy meló az is főleg, hogy kb. 400-500 táborozó lesz és egy csomó program és kb. naponta vagy 2-3 videót kell összevágni és publikálni+a programokat felvenni és ez megy majd 10 napon keresztül.
2015. dec. 14. 19:59
 4/4 A kérdező kommentje:
És ezek mellett már készítettem 5 dokumentumfilmet amit még általános iskolában kellett informatika tanáromnak, és ezek között volt egy, ahol helyszínen forgattam, meg rendszeresen magas színvonallal publikálok videókat. :)
2015. dec. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!