Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felajánlanak egy állást,...

Ha felajánlanak egy állást, mennyi időm van dönteni?

Figyelt kérdés

A héten kezdtem munkákra jelentkezni pályakezdőként, és jövő szerdáig máris 4 állásinterjút lebeszéltem. Nem gondoltam, hogy ennyi helyre behívnak, de persze tudom, hogy ez még közel sem egyenlő azzal, hogy állást is ajánlanak. Mégis, ha ilyen gyorsan megy a dolog, és viszonylag hamar állást ajánlanak az egyiknél, mennyi időm van gondolkozni, hogy elfogadom-e? Mert azért megnéznék több lehetőséget, elmennék több interjúra...

És az interjú után általában milyen hamar értesítik azt, akit felvettek? Előfordulhat akár, hogy már az interjú után rögtön felajánlják a munkát? Ilyenkor mondhatom azt, hogy pár nap gondolkozási időt kérek?


Bocsi a sok kérdésért, nincs tapasztalatom...


2015. dec. 16. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nalam a leggyorsabb helyen masnap hivtak fel, de csak mert minel gyorsabban kellett nekik ember, es hogy idöben fel tudjak mondani. Nem tudom, milyen allas, de valszeg nem kell attol tartanod, hogy azonnal kapsz ajanlatot, még ha te is vagy az emberük, jo esellyel el fog telni par nap, mert meghallgatnak meg mast is. Es akkor se ugy kepzeld el, hogy felhivnak, es 10 masodperced van dönteni. Lehet, hogy telefonon ertesitenek, de mindenkepp küldenek irasban egy ajanlatot, hiszen mi alapjan fogadnad el, ha még nem is lattal leirva semmit? De mondhatod azt, hogy kersz egy par napot, meg is szoktak mondani, hogy meddig kernek valaszt. Sok sikert!
2015. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. dec. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!