Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Osztrák Mekiben mennyi fizetés...

Osztrák Mekiben mennyi fizetés jár egy teljes munkaidőre? Pótlékok járnak éjszakára/ünnepnapra?

Figyelt kérdés
Mc Donald's, euro, ausztria, fizetés, pótlék
2015. dec. 17. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan bruttó 1400 euróval számolhatsz, amiből 1100-1150 között kapsz kézhez. Pótlékok hivatalosan nincsenek, semmiért nem adnak, annyi, hogy ha ünnepnap dolgoznod kell, akkor egy másik napot kikapsz szabadnapnak helyette vagy az aznapi béred dupláját kapod meg, attól függ, milyen a vezetés. Sok türelem és kitartás kell az ilyen munkahelyre, én közel 1 éves mekis tapasztalattal mondom ezt, nagyon nem könnyű. A munkával magával még nincs is annyi gond, de a vezetőség a legtöbb helyen nagyon gány, undorító emberek dolgoznak sajnos az ilyen helyeken.
2015. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. MOst kezdtem én is és valóban semmi pótlék nem jár rá. Dolgozunk egyhuzamban 8-9 napot Ruhetag nélkül és heti 30 órára jelentettek be amiért bruttó 1050 eurót kapunk. Meglátjuk mi lesz. De a vezetőség valóban nem a legjobb .. sok a basztatás és 10 esetből 8 az kb. minden ok nélkül.
2015. dec. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!