Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmában dolgozni bármikor...

Szakmában dolgozni bármikor lehet?

Figyelt kérdés
Akármilyen szakmáról legyen szó, néha mást kell vállalni. Nektek volt olyan, hogy máshová kényszerültetek, majd később kaptatok szakmátokban lehetőséget?

2015. dec. 17. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze szakmafüggő, de azért szerintem általánosságban elmondható, hogy egy szakmából "kiesni" nagyon könnyű, elég pár év kihagyás, és már nehéz a visszatérés. Nem lehetetlen, de nem egyszerű.
2015. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én szakmámban szerencsére több a munka, mint a munkaerő, úgyhogy nem fordul elő, hogy mást kell vállalni.
2015. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem a szakmámban dolgozok és nem is szeretnék.
2015. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose kellett még szakmán kívül dolgoznom.
2015. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, nekem sem kellett szerencsére, de nem is szeretnék. Pénzügyi vonal, itt annyira nem lehet kihagyni vagyis ki lehet, de nagyon nehéz visszapótolni a kiesett tudást pl. a jogszabályi változásokat stb.
2015. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!