Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 86 százalékos munkába járás...

A 86 százalékos munkába járás utazási költségtérítését kinek fizetik?

Figyelt kérdés

Csak az állandó lakóhely és munkahely között fizetik vagy az ideiglenes lakóhely és munkahely között is.

Állandó lakosként Pécsre vagyok bejelentve, munkahelyem Budapesten lesz de én Székesfehérvárról fogok bejárni naponta dolgozni. Vagyis az ideiglenes lakcímem Sz.fehérváron lesz mert lényegesen olcsóbb az albérlet. Ilyen esetben jár nekem ez a 86%-os bérlet térítés?


2015. dec. 18. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Jár, bizonyos cégek havonta egyszeri hazautazást is térítenek.

Csak érdekel, ha már úgyis elköltözöl Pécsről, miért nem mész egyből Pestre? Azért nagyon sok ám onnan ingázni, napi 3-4 óra vagy még több is lehet.

2015. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyival nem olcsóbb, mint amennyivel nagyobb szívás.

De amúgy fizetniük kell, igen.

2015. dec. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sz.fehérvárról 1 óra a vonat a Ferencváros állomásig, onnan 20 perc séta a munkahely, még nem csináltam ilyet. Szerintetek ez sok?
2015. dec. 19. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:

70 perc a vonat de egy vonathoz időben ki kell menni, nem olyan, mint a 7-es busz, hogy legfeljebb 5 perccel később megy a következő. Plusz gondolom Székesfehérváron sem az állomás mellett laksz közvetlen.

Háztól házig biztosan nem lenne meg 1 óra 20 perc alatt.

Én háztól házig összesen 35-40 percet utazok és sokan már ezt is soknak tartják hiszen ezt napi kétszer kell.

2015. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!